Документи, необхідні для подачі на конкурс

Форум для розгляду питань, пов'язаних з процедурою конкурсного відбору та періоду адаптації персоналу
Відповісти
Аватар користувача
granitoksana
Адміністратор сайту
Повідомлень: 64
З нами з: Пон травня 13, 2019 11:20 am
Контактна інформація:

Документи, необхідні для подачі на конкурс

Повідомлення granitoksana » П'ят травня 24, 2019 11:39 am

Перелік документів, необхідних для подачі справи для участі у конкурсі на вакантну посаду державної служби.
Аватар користувача
granitoksana
Адміністратор сайту
Повідомлень: 64
З нами з: Пон травня 13, 2019 11:20 am
Контактна інформація:

Re: Документи, необхідні для подачі на конкурс

Повідомлення granitoksana » Сер липня 03, 2019 6:39 pm

Чи обов'язково подавати фотокартки у пакет документів на конкурс? Та чи є правомірною відмова конкурсної комісії прийняти документи, якщо до них не долучені 2 фотокартки кандидата?

Стаття 19 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби визначає обов’язковий перелік документів, що подаються особою, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі:
1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за визначеною формою, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмова заява, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);
6) заповнена особова картка встановленого зразка;
7) оригінали інших документів для підтвердження відповідності умовам конкурсу в разі проведення закритого конкурсу;
8) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

У переліку немає згадки щодо необхідності надати у пакеті документів фотокартки. За виключенням одного моменту - заповнена особова картка має місце для фотокартки. Тобто, логічно, щоб особова картка була разом із вклеєним фото (1 шт).
Обов’язкової вимоги щодо 2-х фотокарток у переліку документів немає, а отже це не може бути підставою для того, щоб документи не були прийняти до розгляду.
Якщо у службі управління персоналом є потреба для оформлення кандидата ще на одне фото, ви можете його донести за взаємною згодою. Відсутність фотокартки на особовій справі за умови підтвердження особистості (перевірка паспортних даних) не є крайньою необхідністю, доки кандидат не пройшов конкурс і не стала потреба в оформленні його на посаду.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/246-2016-%D0%BF
Відповісти