Кадрові накази

Форум призначено для розгляду питань з кадрового діловодства на державній службі
Відповісти
Tanushka
Повідомлень: 1
З нами з: Нед травня 26, 2019 11:55 am

Кадрові накази

Повідомлення Tanushka » Пон травня 27, 2019 7:18 am

Відповідно до положень Закону України "Про державну службу": "відносини, що виникають у зв’язку із вступом, проходженням та припиненням державної служби, регулюються цим Законом, якщо інше не передбачено законом. Дія норм законодавства про працю поширюється на державних службовців у частині відносин, не врегульованих цим Законом". Тобто, із наведеного вбачається, що при складанні наказів із кадрових питань та внесенні записів до трудових книжок державних службовців необхідно зазначати лише статті Закону України "Про державну службу", але останнім часом, трапляються матеріали, в яких звертається увага на необхідність зазначення двох документів КЗоТу та Закону України "Про державну службу". А, як вважаєте ви?
Аватар користувача
granitoksana
Адміністратор сайту
Повідомлень: 64
З нами з: Пон травня 13, 2019 11:20 am
Контактна інформація:

Re: Кадрові накази

Повідомлення granitoksana » Вів травня 28, 2019 4:27 pm

Наша думка так, що законодавство про державну службу, в ідеалі, не повинно суперечити трудовому законодавству (КЗпП). Відтак, принципової позиції за пунктами, які збігаються немає.
В Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, п 2.3. вказано: "Записи в трудовій книжці при звільненні або переведенні на іншу роботу повинні провадитись у точній відповідності з формулюванням чинного законодавства і з посиланням на відповідну статтю, пункт закону".
Зазначена Вами стаття ЗУ "Про державну службу" вказує на пріоритетність законодавства про державну службу.
Відтак, за нинішніх умов, обов'язковим є указання Закону України "Про державну службу". Цього, гадаємо буде достатньо. І, відповідно, якщо є питання, які не врегульовані ЗУ "Про державну службу", або якщо вони йому суперечать, а при цьому підставою є КЗпП - зазначаємо норми КЗпП.
ADM_tax
Повідомлень: 2
З нами з: П'ят грудня 13, 2019 5:58 pm

Re: Кадрові накази

Повідомлення ADM_tax » Нед грудня 15, 2019 8:12 am

Людину прийняли на посаду головного державного інспектора, але ця людина в своєму відділі за своєю посадою не працює. В базі даних інформаційної системи його навіть не існує, що є безперечним доказом відсутності його роботи у відділі.
Але він працює вахтером навіть в іншому корпусі цього державного органу в який він прийнятий. За це йому кожного місяця нараховують 12 000 грн.

Як кваліфікувати це порушення і які органи цим займаються?
Відповісти