Порядок проведення конкурсу на державну службу

Форум для розгляду питань, пов'язаних з процедурою конкурсного відбору та періоду адаптації персоналу
maxi_m8
Повідомлень: 2
З нами з: Вів липня 16, 2019 8:41 am

Re: Порядок проведення конкурсу на державну службу

Повідомлення maxi_m8 » Вів липня 16, 2019 8:46 am

Доброго дня. Підкажіть будь ласка відповідь на таке питання:
Вже більше року не оголошували конкурс на посаду державної служби категорії В. Згідно ст.24 ЗУ "Про державну службу" - ця посада підлягає скороченню, АЛЕ її не було скорочено. Чи можна оголосити конкурс на цю посаду, якщо вона є у штатному розписі.
Аватар користувача
granitoksana
Адміністратор сайту
Повідомлень: 64
З нами з: Пон травня 13, 2019 11:20 am
Контактна інформація:

Re: Порядок проведення конкурсу на державну службу

Повідомлення granitoksana » Нед липня 21, 2019 2:19 pm

Якщо ця посадає у діючому, затвердженому у цьому році штатному розписі, то сміливо оголошуйте конкурс на посаду державної служби.
Наталія
Повідомлень: 2
З нами з: Пон травня 27, 2019 6:19 am

Re: Порядок проведення конкурсу на державну службу

Повідомлення Наталія » Сер листопада 27, 2019 1:09 pm

Доброго дня! декілька питань щодо проведення конкурсу:

1. "Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленому порядку до конкурсної комісії відповідну інформацію". Коли (в який термін) переможець конкурсу повинен надати копії документів, які підтверджують відповідну інформацію?

2. "На посаду державної служби призначається особа, визначена переможцем конкурсу. Рішення про призначення на посаду державної служби приймається суб’єктом призначення після проведення співбесіди з кандидатом та підписання з ним контракту про проходження державної служби (у разі укладення). Таке рішення приймається не пізніше п’яти календарних днів з дня надходження результатів спеціальної перевірки у випадку та порядку, передбачених законодавством у сфері запобігання корупції". Але спецперевірка передбачена законодавством у сфері запобігання корупції проводиться лише для посад категорії "А" , "Б". Тоді в які терміни призначається переможець конкурсу категорії "В" ? (іноді людині потрібно звільнитися з попередньої роботи, а це мінімум 2 тижні).

3.Перевірка "по очищенню влади" проводиться до чи після призначення?

4. "Суб’єкт призначення або керівник державної служби забезпечує оприлюднення та передачу центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, наказу (розпорядження) про оголошення конкурсу та його умови в електронній формі не пізніше наступного робочого дня з дня підписання відповідного наказу (розпорядження)" . Чи потрібно наказ про оголошення конкурсу та умови після розміщення в особистому кабінеті на Єдиному порталі вакансій державної служби додатково направляти до НАДС?

Дякую))
Aleksandra
Повідомлень: 1
З нами з: Чет березня 12, 2020 7:01 pm

Re: Порядок проведення конкурсу на державну службу

Повідомлення Aleksandra » П'ят березня 13, 2020 7:25 am

Доброго дня!
12.04.2019 року я приймала участь у проходженні конкурсу на зайняття посади державної служби категорії "Б", перебуваючи на посаді державної служби категорії "В" в тій же установі. За результатами конкурсу я стала другим кандидатом на посаду і мене було повідомлено про те, що я маю право на призначення на посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо така посада стане вакантною, а також у разі, коли переможець конкурсу відмовиться від зайняття посади, складення Присяги державного службовця або буде виявлено обмеження щодо призначення на посаду, передбачене ст.32 ЗУ "Про державну службу" або йому було відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки.
25.02.2020 року я отримала повідомлення про те, що 20.02.2020 року посада державної служби категорії "Б" стала вакантною, так як переможець конкурсу був переведений на іншу посаду.
26.09.2019 року Постановою КМУ внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, відповідно до цих змін у разі коли посада, на яку проводився конкурс, стане вакантною протягом одного року з дня оприлюднення результатів конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС, а також переможець конкурсу відмовиться від зайняття посади або йому буде відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки, суб’єкт призначення має право на повторне визначення переможця конкурсу серед запропонованих Комісією або конкурсною комісією кандидатів.
З урахуванням зазначеного прошу роз'яснити, яким чином проводиться призначення на посаду другого кандидата за результатами конкурсу, якщо конкурс був проведений ще до внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, тобто до 26.09.2019 року. Чи має керівник установи відкладене право щодо призначення на посаду другого за результатами конкурсу кандидата, в разі коли посада стала вакантною протягом року після проведення конкурсу, якщо відповідно до ст.58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотньої дії в часі?
Дякую
Відповісти