Сторінка 1 з 1

Про виплату матеріальної допомоги

Додано: П'ят листопада 15, 2019 1:18 pm
nataliya
Доброго дня . Підкажіть будь-ласка відповідь на таке питання:
Працівник отримав матеріальну допомогу на оздоровленя (не як державний службовець), потім звільнився.
В цьому ж році пройшов конкурс на державну службу, чи має право на виплату матеріальної допомоги як державний службовец?

Re: Про виплату матеріальної допомоги

Додано: Нед листопада 17, 2019 2:44 pm
granitoksana
Для підприємств і організацій, які не фінансуються з бюджетів, нормативного регламентування надання матеріальної допомоги на оздоровлення не передбачено, проте відповідні питання можуть бути визначені в колективному договорі. Така матеріальна допомога фінансується за рахунок роботодавця і не впливає на надання матеріальної допомоги на державній службі.
В обов’язковому порядку матеріальна допомога на оздоровлення має виплачуватися певним категоріям працівників. Зокрема державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування. Такий вид матеріальної допомоги прив'язаний до щорічної відпустки і надається одночасно з будь-якою її частиною (якщо відпустку ділять), але, переважно, з більшою її частиною). Навіть якщо на новому місці роботи ви пропрацюєте пів року, що дає право на посну відпустку, матеріальна допомога з фінансуванням з держбюджету не передбачена, якщо ви її отримали на іншому місці роботи (також з фінансуванням з держбюджету).

Re: Про виплату матеріальної допомоги

Додано: Пон листопада 18, 2019 12:58 pm
nataliya
Дякую !