Стажування на державній службі

Форум для розгляду кадрової політики державних установ щодо адаптації персоналу
Відповісти
Аватар користувача
granitoksana
Адміністратор сайту
Повідомлень: 64
З нами з: Пон травня 13, 2019 11:20 am
Контактна інформація:

Стажування на державній службі

Повідомлення granitoksana » Суб липня 27, 2019 2:59 pm

Стажування на державній службі має два напрями, встановлені у частинах 8-10 статті 48 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII:
- підвищення рівня професійної компетентності державного службовця;

- стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Національного агентства України з питань державної служби.

Об’єднує у собі обидва напрями - стажування в Апараті Верховної Ради України (Порядок проходження стажування в Апараті Верховної Ради України, затверджений розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України - керуючого справами від 28.11.2018 р. № 1746-к).

З метою підвищення рівня професійної компетентності державного службовця може проводитися його стажування з відривом від служби строком від одного до шести місяців на іншій посаді державної служби в іншому державному органі або за кордоном відповідно до законодавства.

На строк стажування за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата за основним місцем роботи.

Загальні положення щодо проходження державними службовцями стажування, в тому числі за кордоном, як однієї з форм підвищення рівня професійної компетентності закріплені в Порядку стажування державних службовців, затвердженому наказом НАДС 03.03.2016 № 48.

Повністю матеріал на сторінці: https://blog.liga.net/user/ogranit/article/33925
Відповісти